zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Marklowice
2:3
LKS Krzyżanowice
Rafako Racibórz
0:0
APN Odra Wodzisław Śląski
Naprzód Borucin
2:1
Przyszłość Rogów
Naprzód Zawada
1:0
Naprzód Czyżowice
Silesia Lubomia
3:0
KS 27 Gołkowice
Gwiazda Skrzyszów
1:1
Forteca Świerklany
LKS Tworków
1:3
Naprzód 32 Syrynia
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
4:0
Polonia Łaziska Rybnickie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
2:0
Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Czyżowice
1:2
APN Odra Wodzisław Śląski
Naprzód 32 Syrynia
3:2
Polonia Marklowice
LKS Krzyżanowice
4:1
Rafako Racibórz
KS 27 Gołkowice
1:1
LKS Tworków
Polonia Łaziska Rybnickie
5:1
Naprzód Borucin
Forteca Świerklany
2:2
Silesia Lubomia
Naprzód Zawada
4:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Marklowice
3:2
KS 27 Gołkowice
Rafako Racibórz
1:0
Naprzód 32 Syrynia
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:0
Naprzód Czyżowice
Naprzód Borucin
1:2
Naprzód Zawada
Silesia Lubomia
1:3
Przyszłość Rogów
Gwiazda Skrzyszów
2:2
Polonia Łaziska Rybnickie
LKS Tworków
0:2
Forteca Świerklany
APN Odra Wodzisław Śląski
1:0
LKS Krzyżanowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
1:1
LKS Tworków
Naprzód Czyżowice
1:5
LKS Krzyżanowice
Naprzód 32 Syrynia
3:0
APN Odra Wodzisław Śląski
KS 27 Gołkowice
1:4
Rafako Racibórz
Naprzód Zawada
1:4
Gwiazda Skrzyszów
Polonia Łaziska Rybnickie
5:1
Silesia Lubomia
Forteca Świerklany
1:1
Polonia Marklowice
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
Naprzód Borucin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Odra Wodzisław Śląski
3:1
KS 27 Gołkowice
Silesia Lubomia
3:3
Naprzód Zawada
Polonia Marklowice
2:4
Przyszłość Rogów
LKS Krzyżanowice
0:1
Naprzód 32 Syrynia
LKS Tworków
1:0
Polonia Łaziska Rybnickie
Rafako Racibórz
2:1
Forteca Świerklany
Naprzód Borucin
3:1
Naprzód Czyżowice
Gwiazda Skrzyszów
0:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
4:2
Rafako Racibórz
KS 27 Gołkowice
1:2
LKS Krzyżanowice
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:2
Silesia Lubomia
Naprzód Borucin
4:3
Gwiazda Skrzyszów
Forteca Świerklany
3:0
APN Odra Wodzisław Śląski
Naprzód Czyżowice
0:0
Naprzód 32 Syrynia
Naprzód Zawada
5:0
LKS Tworków
Polonia Łaziska Rybnickie
1:3
Polonia Marklowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Odra Wodzisław Śląski
0:2
Przyszłość Rogów
Silesia Lubomia
3:0
Naprzód Borucin
Polonia Marklowice
3:2
Naprzód Zawada
Naprzód 32 Syrynia
3:2
KS 27 Gołkowice
LKS Krzyżanowice
1:1
Forteca Świerklany
LKS Tworków
1:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Rafako Racibórz
3:0
Polonia Łaziska Rybnickie
Gwiazda Skrzyszów
2:2
Naprzód Czyżowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
3:1
LKS Krzyżanowice
Forteca Świerklany
3:0
Naprzód 32 Syrynia
Naprzód Czyżowice
4:0
KS 27 Gołkowice
Naprzód Zawada
0:1
Rafako Racibórz
Naprzód Borucin
2:1
LKS Tworków
Polonia Łaziska Rybnickie
0:0
APN Odra Wodzisław Śląski
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:2
Polonia Marklowice
Gwiazda Skrzyszów
2:1
Silesia Lubomia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Odra Wodzisław Śląski
1:1
Naprzód Zawada
Polonia Marklowice
1:1
Naprzód Borucin
LKS Krzyżanowice
1:3
Polonia Łaziska Rybnickie
Rafako Racibórz
1:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
KS 27 Gołkowice
1:1
Forteca Świerklany
Silesia Lubomia
1:0
Naprzód Czyżowice
Naprzód 32 Syrynia
2:1
Przyszłość Rogów
LKS Tworków
2:3
Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
5:0
KS 27 Gołkowice
Silesia Lubomia
3:2
LKS Tworków
Naprzód Czyżowice
1:1
Forteca Świerklany
Naprzód Zawada
2:1
LKS Krzyżanowice
Naprzód Borucin
0:1
Rafako Racibórz
Polonia Łaziska Rybnickie
1:1
Naprzód 32 Syrynia
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:0
APN Odra Wodzisław Śląski
Gwiazda Skrzyszów
1:2
Polonia Marklowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Odra Wodzisław Śląski
2:1
Naprzód Borucin
Forteca Świerklany
2:0
Przyszłość Rogów
Polonia Marklowice
1:2
Silesia Lubomia
Naprzód 32 Syrynia
0:1
Naprzód Zawada
LKS Krzyżanowice
0:4
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Tworków
2:1
Naprzód Czyżowice
Rafako Racibórz
2:1
Gwiazda Skrzyszów
KS 27 Gołkowice
1:2
Polonia Łaziska Rybnickie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Lubomia
1:2
Rafako Racibórz
Naprzód Czyżowice
0:2
Przyszłość Rogów
Naprzód Zawada
6:2
KS 27 Gołkowice
LKS Tworków
4:1
Polonia Marklowice
Naprzód Borucin
2:2
LKS Krzyżanowice
Polonia Łaziska Rybnickie
0:2
Forteca Świerklany
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:1
Naprzód 32 Syrynia
Gwiazda Skrzyszów
0:0
APN Odra Wodzisław Śląski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Odra Wodzisław Śląski
3:1
Silesia Lubomia
Przyszłość Rogów
3:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Forteca Świerklany
0:3
Naprzód Zawada
Polonia Marklowice
3:1
Naprzód Czyżowice
Naprzód 32 Syrynia
1:1
Naprzód Borucin
LKS Krzyżanowice
2:0
Gwiazda Skrzyszów
Rafako Racibórz
1:2
LKS Tworków
KS 27 Gołkowice
0:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Lubomia
2:1
LKS Krzyżanowice
Naprzód Czyżowice
2:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Polonia Marklowice
1:1
Rafako Racibórz
Naprzód Zawada
0:3
Przyszłość Rogów
LKS Tworków
0:2
APN Odra Wodzisław Śląski
Naprzód Borucin
2:2
KS 27 Gołkowice
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:1
Forteca Świerklany
Gwiazda Skrzyszów
1:2
Naprzód 32 Syrynia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Odra Wodzisław Śląski
2:1
Polonia Marklowice
Przyszłość Rogów
2:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Forteca Świerklany
0:1
Naprzód Borucin
Naprzód 32 Syrynia
2:1
Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice
4:2
LKS Tworków
Rafako Racibórz
2:2
Naprzód Czyżowice
KS 27 Gołkowice
0:2
Gwiazda Skrzyszów
Polonia Łaziska Rybnickie
3:1
Naprzód Zawada
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Czyżowice
5:0
Naprzód Zawada
Przyszłość Rogów
6:1
Naprzód Borucin
Polonia Łaziska Rybnickie
0:3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
APN Odra Wodzisław Śląski
0:0
Rafako Racibórz
Forteca Świerklany
1:2
Gwiazda Skrzyszów
Naprzód 32 Syrynia
1:2
LKS Tworków
LKS Krzyżanowice
2:2
Polonia Marklowice
KS 27 Gołkowice
1:4
Silesia Lubomia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Odra Wodzisław Śląski
4:2
Naprzód Czyżowice
Silesia Lubomia
0:0
Forteca Świerklany
Gwiazda Skrzyszów
1:1
Przyszłość Rogów
Polonia Marklowice
1:3
Naprzód 32 Syrynia
LKS Tworków
5:0
KS 27 Gołkowice
Rafako Racibórz
1:1
LKS Krzyżanowice
Naprzód Borucin
3:0
Polonia Łaziska Rybnickie
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:0
Naprzód Zawada
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
5:1
Silesia Lubomia
Naprzód Czyżowice
0:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Naprzód Zawada
0:1
Naprzód Borucin
Forteca Świerklany
2:0
LKS Tworków
Naprzód 32 Syrynia
1:1
Rafako Racibórz
LKS Krzyżanowice
0:2
APN Odra Wodzisław Śląski
KS 27 Gołkowice
0:4
Polonia Marklowice
Polonia Łaziska Rybnickie
1:2
Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Odra Wodzisław Śląski
1:1
Naprzód 32 Syrynia
Silesia Lubomia
4:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Polonia Marklowice
1:1
Forteca Świerklany
LKS Krzyżanowice
3:2
Naprzód Czyżowice
LKS Tworków
1:4
Przyszłość Rogów
Rafako Racibórz
3:0
KS 27 Gołkowice
Naprzód Borucin
0:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Gwiazda Skrzyszów
1:1
Naprzód Zawada
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
2:0
Polonia Marklowice
Forteca Świerklany
2:0
Rafako Racibórz
Naprzód Czyżowice
1:2
Naprzód Borucin
Naprzód 32 Syrynia
3:0
LKS Krzyżanowice
Naprzód Zawada
2:1
Silesia Lubomia
KS 27 Gołkowice
0:5
APN Odra Wodzisław Śląski
Polonia Łaziska Rybnickie
2:5
LKS Tworków
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:1
Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Odra Wodzisław Śląski
1:0
Forteca Świerklany
Silesia Lubomia
0:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Gwiazda Skrzyszów
1:1
Naprzód Borucin
Polonia Marklowice
1:3
Polonia Łaziska Rybnickie
Naprzód 32 Syrynia
1:2
Naprzód Czyżowice
LKS Krzyżanowice
6:0
KS 27 Gołkowice
LKS Tworków
2:1
Naprzód Zawada
Rafako Racibórz
1:2
Przyszłość Rogów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Czyżowice
4:2
Gwiazda Skrzyszów
Przyszłość Rogów
4:0
APN Odra Wodzisław Śląski
Forteca Świerklany
2:1
LKS Krzyżanowice
Naprzód Zawada
1:3
Polonia Marklowice
KS 27 Gołkowice
1:8
Naprzód 32 Syrynia
Naprzód Borucin
2:4
Silesia Lubomia
Polonia Łaziska Rybnickie
1:0
Rafako Racibórz
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:0
LKS Tworków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Odra Wodzisław Śląski
3:0
Polonia Łaziska Rybnickie
Silesia Lubomia
0:0
Gwiazda Skrzyszów
Naprzód 32 Syrynia
3:5
Forteca Świerklany
LKS Krzyżanowice
1:3
Przyszłość Rogów
Rafako Racibórz
3:0
Naprzód Zawada
KS 27 Gołkowice
0:6
Naprzód Czyżowice
LKS Tworków
2:1
Naprzód Borucin
Polonia Marklowice
1:5
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
2:3
Naprzód 32 Syrynia
Forteca Świerklany
1:0
KS 27 Gołkowice
Naprzód Czyżowice
2:1
Silesia Lubomia
Gwiazda Skrzyszów
1:1
LKS Tworków
Naprzód Zawada
0:4
APN Odra Wodzisław Śląski
Naprzód Borucin
0:1
Polonia Marklowice
Polonia Łaziska Rybnickie
2:1
LKS Krzyżanowice
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:1
Rafako Racibórz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Odra Wodzisław Śląski
0:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Forteca Świerklany
0:1
Naprzód Czyżowice
Polonia Marklowice
0:4
Gwiazda Skrzyszów
Naprzód 32 Syrynia
4:1
Polonia Łaziska Rybnickie
LKS Krzyżanowice
2:1
Naprzód Zawada
LKS Tworków
1:2
Silesia Lubomia
Rafako Racibórz
1:3
Naprzód Borucin
KS 27 Gołkowice
0:2
Przyszłość Rogów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
3:2
Forteca Świerklany
Silesia Lubomia
1:1
Polonia Marklowice
Naprzód Czyżowice
5:1
LKS Tworków
Gwiazda Skrzyszów
4:0
Rafako Racibórz
Naprzód Zawada
3:1
Naprzód 32 Syrynia
Naprzód Borucin
2:0
APN Odra Wodzisław Śląski
Polonia Łaziska Rybnickie
6:2
KS 27 Gołkowice
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:0
LKS Krzyżanowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Odra Wodzisław Śląski
1:0
Gwiazda Skrzyszów
Przyszłość Rogów
4:1
Naprzód Czyżowice
Forteca Świerklany
3:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Polonia Marklowice
3:1
LKS Tworków
Naprzód 32 Syrynia
1:3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Krzyżanowice
1:0
Naprzód Borucin
Rafako Racibórz
1:1
Silesia Lubomia
KS 27 Gołkowice
0:6
Naprzód Zawada
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Lubomia
1:3
APN Odra Wodzisław Śląski
Naprzód Czyżowice
2:2
Polonia Marklowice
LKS Tworków
1:2
Rafako Racibórz
Gwiazda Skrzyszów
1:2
LKS Krzyżanowice
Naprzód Zawada
5:1
Forteca Świerklany
Naprzód Borucin
4:1
Naprzód 32 Syrynia
Polonia Łaziska Rybnickie
0:5
Przyszłość Rogów
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
6:0
KS 27 Gołkowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Odra Wodzisław Śląski
2:1
LKS Tworków
Przyszłość Rogów
4:3
Naprzód Zawada
Forteca Świerklany
0:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Naprzód 32 Syrynia
4:3
Gwiazda Skrzyszów
LKS Krzyżanowice
2:1
Silesia Lubomia
Rafako Racibórz
3:1
Polonia Marklowice
KS 27 Gołkowice
1:7
Naprzód Borucin
Polonia Łaziska Rybnickie
1:3
Naprzód Czyżowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Lubomia
0:1
Naprzód 32 Syrynia
Naprzód Czyżowice
4:0
Rafako Racibórz
Gwiazda Skrzyszów
3:0
KS 27 Gołkowice
Polonia Marklowice
3:1
APN Odra Wodzisław Śląski
Naprzód Zawada
7:0
Polonia Łaziska Rybnickie
LKS Tworków
0:0
LKS Krzyżanowice
Naprzód Borucin
5:3
Forteca Świerklany
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:1
Przyszłość Rogów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij