Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Sokół Chwałęcice
Pauza
LKS Rój
0:2
KS Szczerbice
KS 25 Kokoszyce
4:1
Górnik II Boguszowice
Klub Sportowy Leszczyny
6:1
LKS Skrbeńsko
KP II Kamień 2
3:1
Płomień II Połomia
KS Kleszczów
- : -
LKS Zwonowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Boguszowice
Pauza
LKS Skrbeńsko
8:3
KS Kleszczów
LKS Zwonowice
1:0
KP II Kamień 2
KS Szczerbice
5:0
Klub Sportowy Leszczyny
KS 25 Kokoszyce
2:1
Płomień II Połomia
TKKF Sokół Chwałęcice
4:4
LKS Rój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 25 Kokoszyce
Pauza
KS Kleszczów
2:3
KS Szczerbice
LKS Rój
4:0
Górnik II Boguszowice
Klub Sportowy Leszczyny
6:3
TKKF Sokół Chwałęcice
KP II Kamień 2
1:1
LKS Skrbeńsko
Płomień II Połomia
6:1
LKS Zwonowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
- : -
Płomień II Połomia
KS Szczerbice
- : -
KP II Kamień 2
LKS Rój
Pauza
KS 25 Kokoszyce
- : -
LKS Zwonowice
TKKF Sokół Chwałęcice
- : -
KS Kleszczów
Górnik II Boguszowice
- : -
Klub Sportowy Leszczyny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zwonowice
- : -
LKS Skrbeńsko
KS Kleszczów
- : -
Górnik II Boguszowice
LKS Rój
- : -
KS 25 Kokoszyce
Klub Sportowy Leszczyny
Pauza
KP II Kamień 2
- : -
TKKF Sokół Chwałęcice
Płomień II Połomia
- : -
KS Szczerbice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kleszczów
Pauza
KS Szczerbice
- : -
LKS Zwonowice
LKS Rój
- : -
Klub Sportowy Leszczyny
KS 25 Kokoszyce
- : -
LKS Skrbeńsko
TKKF Sokół Chwałęcice
- : -
Płomień II Połomia
Górnik II Boguszowice
- : -
KP II Kamień 2
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
- : -
KS Szczerbice
LKS Zwonowice
- : -
TKKF Sokół Chwałęcice
KS Kleszczów
- : -
LKS Rój
Klub Sportowy Leszczyny
- : -
KS 25 Kokoszyce
KP II Kamień 2
Pauza
Płomień II Połomia
- : -
Górnik II Boguszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rój
- : -
KP II Kamień 2
KS 25 Kokoszyce
- : -
KS Szczerbice
Klub Sportowy Leszczyny
- : -
KS Kleszczów
TKKF Sokół Chwałęcice
- : -
LKS Skrbeńsko
Płomień II Połomia
Pauza
Górnik II Boguszowice
- : -
LKS Zwonowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
- : -
Górnik II Boguszowice
KS Kleszczów
- : -
KS 25 Kokoszyce
KS Szczerbice
- : -
TKKF Sokół Chwałęcice
KP II Kamień 2
- : -
Klub Sportowy Leszczyny
Płomień II Połomia
- : -
LKS Rój
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
Pauza
KS Kleszczów
- : -
KP II Kamień 2
LKS Rój
- : -
LKS Zwonowice
KS 25 Kokoszyce
- : -
TKKF Sokół Chwałęcice
Klub Sportowy Leszczyny
- : -
Płomień II Połomia
Górnik II Boguszowice
- : -
KS Szczerbice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
- : -
LKS Rój
LKS Zwonowice
- : -
Klub Sportowy Leszczyny
KS Szczerbice
Pauza
KP II Kamień 2
- : -
KS 25 Kokoszyce
TKKF Sokół Chwałęcice
- : -
Górnik II Boguszowice
Płomień II Połomia
- : -
KS Kleszczów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości