Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Baranowice
Orzeł Moszczenica
0:4
GRANICA Ruptawa 2001
KS Szczerbice
4:4
Rymer Rybnik
Płomień Ochojec
6:0
Polonia Marklowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
Pauza
Płomień Ochojec
2:2
KS Szczerbice
LKS Baranowice
2:2
Orzeł Moszczenica
Polonia Marklowice
2:5
GRANICA Ruptawa 2001
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Ochojec
Orzeł Moszczenica
2:0
Rymer Rybnik
KS Szczerbice
4:0
Polonia Marklowice
GRANICA Ruptawa 2001
9:2
LKS Baranowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
Pauza
Rymer Rybnik
2:8
GRANICA Ruptawa 2001
Płomień Ochojec
2:2
Orzeł Moszczenica
Polonia Marklowice
3:4
LKS Baranowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Marklowice
LKS Baranowice
1:3
Rymer Rybnik
GRANICA Ruptawa 2001
6:1
Płomień Ochojec
Orzeł Moszczenica
8:1
KS Szczerbice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Moszczenica
KS Szczerbice
4:3
GRANICA Ruptawa 2001
Płomień Ochojec
3:1
LKS Baranowice
Polonia Marklowice
2:5
Rymer Rybnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GRANICA Ruptawa 2001
Pauza
Orzeł Moszczenica
3:0
Polonia Marklowice
LKS Baranowice
2:8
KS Szczerbice
Płomień Ochojec
3:0
Rymer Rybnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Baranowice
Pauza
Rymer Rybnik
2:0
KS Szczerbice
GRANICA Ruptawa 2001
2:4
Orzeł Moszczenica
Polonia Marklowice
0:1
Płomień Ochojec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Rymer Rybnik
Orzeł Moszczenica
5:0
LKS Baranowice
KS Szczerbice
6:1
Płomień Ochojec
GRANICA Ruptawa 2001
5:1
Polonia Marklowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Ochojec
Pauza
LKS Baranowice
1:3
GRANICA Ruptawa 2001
Rymer Rybnik
3:2
Orzeł Moszczenica
Polonia Marklowice
0:6
KS Szczerbice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Szczerbice
Orzeł Moszczenica
1:0
Płomień Ochojec
LKS Baranowice
1:7
Polonia Marklowice
GRANICA Ruptawa 2001
5:2
Rymer Rybnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Marklowice
Pauza
KS Szczerbice
6:4
Orzeł Moszczenica
Rymer Rybnik
6:2
LKS Baranowice
Płomień Ochojec
0:5
GRANICA Ruptawa 2001
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Moszczenica
Pauza
LKS Baranowice
1:5
Płomień Ochojec
Rymer Rybnik
4:2
Polonia Marklowice
GRANICA Ruptawa 2001
4:6
KS Szczerbice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GRANICA Ruptawa 2001
KS Szczerbice
13:0
LKS Baranowice
Płomień Ochojec
4:4
Rymer Rybnik
Polonia Marklowice
- : -
Orzeł Moszczenica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości