Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Stanowice
2:4
KS II Płomień Połomia
Orzeł Jankowice
2:2
Inter Krostoszowice
Płomień Czuchów
1:4
Orzeł Palowice
SKF Rowień
4:1
KS 27 Gołkowice
Olza Godów
1:1
KS Szczerbice
Start Mszana
2:1
LKS ŻAR Szeroka
KS 25 Kokoszyce
0:3
TKKF Jedność Grabownia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻAR Szeroka
2:3
Orzeł Jankowice
Olza Godów
2:3
Płomień Czuchów
Inter Krostoszowice
2:1
KS 25 Kokoszyce
KS Szczerbice
2:1
KS 27 Gołkowice
TKKF Jedność Grabownia
5:2
SKF Rowień
Orzeł Palowice
5:1
Ruch Stanowice
KS II Płomień Połomia
6:4
Start Mszana
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czuchów
4:4
KS Szczerbice
SKF Rowień
1:0
Inter Krostoszowice
Orzeł Jankowice
2:2
KS II Płomień Połomia
TKKF Jedność Grabownia
2:1
KS 27 Gołkowice
Start Mszana
4:1
Orzeł Palowice
KS 25 Kokoszyce
3:2
LKS ŻAR Szeroka
Ruch Stanowice
1:2
Olza Godów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻAR Szeroka
0:1
SKF Rowień
Płomień Czuchów
5:2
Ruch Stanowice
Olza Godów
0:0
Start Mszana
Inter Krostoszowice
3:1
KS 27 Gołkowice
Orzeł Palowice
4:0
Orzeł Jankowice
KS Szczerbice
1:4
TKKF Jedność Grabownia
KS II Płomień Połomia
2:0
KS 25 Kokoszyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻAR Szeroka
6:1
KS 27 Gołkowice
SKF Rowień
2:1
KS II Płomień Połomia
Orzeł Jankowice
4:2
Olza Godów
Start Mszana
1:2
Płomień Czuchów
Ruch Stanowice
1:4
KS Szczerbice
TKKF Jedność Grabownia
3:1
Inter Krostoszowice
KS 25 Kokoszyce
2:3
Orzeł Palowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻAR Szeroka
3:2
TKKF Jedność Grabownia
Płomień Czuchów
4:3
Orzeł Jankowice
Ruch Stanowice
3:4
Start Mszana
Olza Godów
0:3
KS 25 Kokoszyce
Orzeł Palowice
3:0
SKF Rowień
KS Szczerbice
3:4
Inter Krostoszowice
KS II Płomień Połomia
4:2
KS 27 Gołkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
1:3
Olza Godów
Inter Krostoszowice
2:2
LKS ŻAR Szeroka
TKKF Jedność Grabownia
2:1
KS II Płomień Połomia
Start Mszana
2:1
KS Szczerbice
Orzeł Palowice
5:1
KS 27 Gołkowice
Orzeł Jankowice
10:2
Ruch Stanowice
KS 25 Kokoszyce
4:2
Płomień Czuchów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czuchów
1:2
SKF Rowień
Orzeł Palowice
4:1
TKKF Jedność Grabownia
Ruch Stanowice
1:3
KS 25 Kokoszyce
Olza Godów
2:1
KS 27 Gołkowice
Start Mszana
3:2
Orzeł Jankowice
KS II Płomień Połomia
2:2
Inter Krostoszowice
KS Szczerbice
1:3
LKS ŻAR Szeroka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻAR Szeroka
2:3
KS II Płomień Połomia
Płomień Czuchów
4:0
KS 27 Gołkowice
SKF Rowień
4:1
Ruch Stanowice
Inter Krostoszowice
2:8
Orzeł Palowice
Orzeł Jankowice
2:3
KS Szczerbice
TKKF Jedność Grabownia
3:1
Olza Godów
KS 25 Kokoszyce
1:5
Start Mszana
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czuchów
2:4
TKKF Jedność Grabownia
Orzeł Palowice
3:0
LKS ŻAR Szeroka
Olza Godów
3:1
Inter Krostoszowice
Orzeł Jankowice
5:2
KS 25 Kokoszyce
KS Szczerbice
1:2
KS II Płomień Połomia
Start Mszana
1:0
SKF Rowień
Ruch Stanowice
10:3
KS 27 Gołkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
2:2
Orzeł Jankowice
Inter Krostoszowice
6:1
Płomień Czuchów
Start Mszana
2:1
KS 27 Gołkowice
LKS ŻAR Szeroka
0:2
Olza Godów
TKKF Jedność Grabownia
5:1
Ruch Stanowice
KS 25 Kokoszyce
2:1
KS Szczerbice
KS II Płomień Połomia
6:5
Orzeł Palowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olza Godów
5:1
KS II Płomień Połomia
Płomień Czuchów
6:2
LKS ŻAR Szeroka
Orzeł Jankowice
7:1
KS 27 Gołkowice
Start Mszana
0:2
TKKF Jedność Grabownia
Ruch Stanowice
5:1
Inter Krostoszowice
KS Szczerbice
2:1
Orzeł Palowice
KS 25 Kokoszyce
2:2
SKF Rowień
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻAR Szeroka
1:0
Ruch Stanowice
Orzeł Palowice
0:0
Olza Godów
SKF Rowień
1:1
KS Szczerbice
Inter Krostoszowice
4:2
Start Mszana
TKKF Jedność Grabownia
4:1
Orzeł Jankowice
KS 25 Kokoszyce
4:0
KS 27 Gołkowice
KS II Płomień Połomia
1:0
Płomień Czuchów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości