Terminarz

Wybierz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
2:3
LKS Baranowice
Wicher Wilchwy
2:5
Pierwszy Chwałowice
Górnik Radlin
1:1
MKS 32 Radziejów
Start Mszana
0:0
Płomień Polomia
MKS Żory
2:1
Płomień Ochojec
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
Polonia Niewiadom
Zryw Bzie
1:2
Górnik Boguszowice
Unia Książenice
2:1
Sygnały Gotartowice
Dąb Dębieńsko
3:0
Jedność Rogoźna
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
1:1
MKS Żory
Polonia Niewiadom
2:5
LKS Baranowice
Jedność Rogoźna
1:0
Płomień Polomia
MKS 32 Radziejów
5:0
Sygnały Gotartowice
Górnik Boguszowice
2:0
Pierwszy Chwałowice
Górnik Radlin
3:0
Płomień Ochojec
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:1
Wicher Wilchwy
Zryw Bzie
3:3
Start Mszana
Dąb Dębieńsko
1:3
Unia Książenice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
2:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Start Mszana
2:1
Dąb Dębieńsko
Pierwszy Chwałowice
1:2
Polonia Niewiadom
Wicher Wilchwy
0:0
Zryw Bzie
Płomień Polomia
0:4
Górnik Boguszowice
Unia Książenice
4:1
Górnik Radlin
Sygnały Gotartowice
4:1
Jedność Rogoźna
Płomień Ochojec
2:1
MKS 32 Radziejów
MKS Żory
0:6
LKS Baranowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
0:0
MKS Czerwionka
Polonia Niewiadom
1:2
Płomień Polomia
MKS 32 Radziejów
6:2
Unia Książenice
Górnik Boguszowice
6:1
Sygnały Gotartowice
Górnik Radlin
1:2
Start Mszana
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:2
MKS Żory
Dąb Dębieńsko
1:1
Wicher Wilchwy
Płomień Ochojec
3:0
Jedność Rogoźna
LKS Baranowice
1:1
Pierwszy Chwałowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
6:0
Dąb Dębieńsko
Wicher Wilchwy
1:2
Górnik Radlin
Unia Książenice
9:0
Jedność Rogoźna
MKS 32 Radziejów
2:3
Start Mszana
MKS Żory
3:2
Pierwszy Chwałowice
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
Zryw Bzie
Płomień Polomia
5:1
LKS Baranowice
Sygnały Gotartowice
1:4
Polonia Niewiadom
Płomień Ochojec
1:3
Górnik Boguszowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
4:3
MKS Żory
Polonia Niewiadom
0:1
Płomień Ochojec
MKS 32 Radziejów
7:0
Wicher Wilchwy
LKS Baranowice
2:3
Sygnały Gotartowice
Górnik Boguszowice
1:3
Unia Książenice
Górnik Radlin
2:2
MKS Czerwionka
Start Mszana
4:1
Jedność Rogoźna
Pierwszy Chwałowice
2:4
Płomień Polomia
Dąb Dębieńsko
3:5
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
4:0
MKS 32 Radziejów
Wicher Wilchwy
5:0
Jedność Rogoźna
Start Mszana
4:2
Górnik Boguszowice
MKS Żory
2:0
Płomień Polomia
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:1
Górnik Radlin
Zryw Bzie
4:1
Dąb Dębieńsko
Unia Książenice
9:1
Polonia Niewiadom
Sygnały Gotartowice
3:0
Pierwszy Chwałowice
Płomień Ochojec
2:1
LKS Baranowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
0:3
Start Mszana
Płomień Polomia
2:2
Sygnały Gotartowice
Dąb Dębieńsko
0:3
MKS Żory
MKS 32 Radziejów
3:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Górnik Boguszowice
2:6
Wicher Wilchwy
Górnik Radlin
0:1
Zryw Bzie
Pierwszy Chwałowice
2:4
Płomień Ochojec
Jedność Rogoźna
0:2
MKS Czerwionka
LKS Baranowice
2:2
Unia Książenice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
0:3
Górnik Boguszowice
Wicher Wilchwy
3:2
Polonia Niewiadom
Start Mszana
3:1
LKS Baranowice
MKS Żory
0:1
Sygnały Gotartowice
Zryw Bzie
1:4
MKS 32 Radziejów
Unia Książenice
4:1
Pierwszy Chwałowice
Dąb Dębieńsko
3:7
Górnik Radlin
Płomień Ochojec
3:1
Płomień Polomia
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
5:0
Jedność Rogoźna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
0:0
MKS Czerwionka
Płomień Polomia
2:4
Unia Książenice
MKS 32 Radziejów
8:0
Dąb Dębieńsko
Górnik Boguszowice
2:5
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Górnik Radlin
0:3
MKS Żory
Pierwszy Chwałowice
0:1
Start Mszana
Jedność Rogoźna
0:4
Zryw Bzie
Sygnały Gotartowice
2:0
Płomień Ochojec
LKS Baranowice
1:5
Wicher Wilchwy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
4:1
Zryw Bzie
Jedność Rogoźna
0:6
Górnik Radlin
Płomień Polomia
2:3
Wicher Wilchwy
MKS 32 Radziejów
4:1
MKS Żory
Górnik Boguszowice
8:1
Dąb Dębieńsko
Pierwszy Chwałowice
0:0
MKS Czerwionka
Sygnały Gotartowice
1:1
Start Mszana
Płomień Ochojec
0:7
Unia Książenice
LKS Baranowice
1:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
1:0
Płomień Polomia
Wicher Wilchwy
4:3
Sygnały Gotartowice
MKS 32 Radziejów
8:3
Jedność Rogoźna
Górnik Radlin
2:1
Górnik Boguszowice
Start Mszana
3:4
Płomień Ochojec
MKS Żory
0:5
Unia Książenice
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:0
Pierwszy Chwałowice
Zryw Bzie
3:1
LKS Baranowice
Dąb Dębieńsko
0:3
Polonia Niewiadom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
3:3
Górnik Radlin
Jedność Rogoźna
1:5
MKS Żory
Płomień Polomia
2:4
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Unia Książenice
5:2
Start Mszana
Sygnały Gotartowice
3:0
MKS Czerwionka
Płomień Ochojec
2:1
Wicher Wilchwy
LKS Baranowice
3:1
Dąb Dębieńsko
Górnik Boguszowice
1:0
MKS 32 Radziejów
Pierwszy Chwałowice
2:0
Zryw Bzie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
3:6
Płomień Ochojec
Wicher Wilchwy
0:2
Unia Książenice
Jedność Rogoźna
0:2
Górnik Boguszowice
MKS 32 Radziejów
2:1
Polonia Niewiadom
Górnik Radlin
2:2
LKS Baranowice
MKS Żory
0:1
Start Mszana
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:1
Sygnały Gotartowice
Zryw Bzie
2:1
Płomień Polomia
Dąb Dębieńsko
2:5
Pierwszy Chwałowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
4:0
Jedność Rogoźna
Płomień Polomia
2:0
Dąb Dębieńsko
Unia Książenice
4:1
MKS Czerwionka
Sygnały Gotartowice
2:5
Zryw Bzie
Płomień Ochojec
4:3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Baranowice
1:0
MKS 32 Radziejów
Górnik Boguszowice
0:2
MKS Żory
Start Mszana
2:3
Wicher Wilchwy
Pierwszy Chwałowice
1:0
Górnik Radlin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
1:1
Start Mszana
Jedność Rogoźna
0:2
LKS Baranowice
MKS 32 Radziejów
1:2
Pierwszy Chwałowice
Górnik Boguszowice
4:1
Polonia Niewiadom
Górnik Radlin
0:2
Płomień Polomia
MKS Żory
2:2
Wicher Wilchwy
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:1
Unia Książenice
Zryw Bzie
1:2
Płomień Ochojec
Dąb Dębieńsko
3:1
Sygnały Gotartowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
1:3
MKS Żory
Wicher Wilchwy
0:3
MKS Czerwionka
Płomień Polomia
1:5
MKS 32 Radziejów
LKS Baranowice
2:4
Górnik Boguszowice
Start Mszana
1:3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Pierwszy Chwałowice
10:0
Jedność Rogoźna
Unia Książenice
4:1
Zryw Bzie
Sygnały Gotartowice
1:2
Górnik Radlin
Płomień Ochojec
2:1
Dąb Dębieńsko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
1:2
MKS Czerwionka
Wicher Wilchwy
0:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Start Mszana
1:3
Zryw Bzie
Płomień Polomia
8:1
Jedność Rogoźna
Pierwszy Chwałowice
1:1
Górnik Boguszowice
Unia Książenice
5:2
Dąb Dębieńsko
Płomień Ochojec
0:1
Górnik Radlin
Sygnały Gotartowice
1:4
MKS 32 Radziejów
LKS Baranowice
3:0
Polonia Niewiadom
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
0:6
Pierwszy Chwałowice
MKS 32 Radziejów
6:1
Płomień Ochojec
Górnik Boguszowice
2:3
Płomień Polomia
Górnik Radlin
2:0
Unia Książenice
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:0
MKS Czerwionka
Zryw Bzie
1:3
Wicher Wilchwy
Jedność Rogoźna
0:3
Sygnały Gotartowice
Dąb Dębieńsko
1:1
Start Mszana
LKS Baranowice
1:0
MKS Żory
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
1:3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
MKS Czerwionka
0:0
Zryw Bzie
Wicher Wilchwy
2:2
Dąb Dębieńsko
Jedność Rogoźna
0:9
Płomień Ochojec
Płomień Polomia
10:0
Polonia Niewiadom
Unia Książenice
2:1
MKS 32 Radziejów
Sygnały Gotartowice
2:4
Górnik Boguszowice
Start Mszana
4:3
Górnik Radlin
Pierwszy Chwałowice
3:0
LKS Baranowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
0:3
Sygnały Gotartowice
Górnik Boguszowice
2:0
Płomień Ochojec
Górnik Radlin
2:0
Wicher Wilchwy
Pierwszy Chwałowice
6:2
MKS Żory
Zryw Bzie
0:4
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Jedność Rogoźna
0:5
Unia Książenice
Dąb Dębieńsko
0:4
MKS Czerwionka
LKS Baranowice
1:3
Płomień Polomia
Start Mszana
0:3
MKS 32 Radziejów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
3:4
Górnik Radlin
Wicher Wilchwy
2:3
MKS 32 Radziejów
MKS Żory
7:0
Zryw Bzie
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
7:1
Dąb Dębieńsko
Jedność Rogoźna
2:3
Start Mszana
Płomień Polomia
1:1
Pierwszy Chwałowice
Unia Książenice
4:2
Górnik Boguszowice
Sygnały Gotartowice
2:2
LKS Baranowice
Płomień Ochojec
3:0
Polonia Niewiadom
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
0:1
Unia Książenice
MKS 32 Radziejów
3:0
MKS Czerwionka
Górnik Boguszowice
1:0
Start Mszana
Górnik Radlin
0:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Pierwszy Chwałowice
2:1
Sygnały Gotartowice
Płomień Polomia
2:4
MKS Żory
Jedność Rogoźna
2:6
Wicher Wilchwy
Dąb Dębieńsko
0:3*
Zryw Bzie
LKS Baranowice
1:0
Płomień Ochojec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
4:0
Jedność Rogoźna
Wicher Wilchwy
1:2
Górnik Boguszowice
Start Mszana
1:2
Polonia Niewiadom
MKS Żory
6:1
Dąb Dębieńsko
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
7:3
MKS 32 Radziejów
Zryw Bzie
2:1
Górnik Radlin
Unia Książenice
2:2
LKS Baranowice
Sygnały Gotartowice
2:3
Płomień Polomia
Płomień Ochojec
3:2
Pierwszy Chwałowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
3:4
Wicher Wilchwy
Jedność Rogoźna
0:5
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Płomień Polomia
1:2
Płomień Ochojec
Sygnały Gotartowice
1:1
MKS Żory
MKS 32 Radziejów
3:2
Zryw Bzie
LKS Baranowice
1:0
Start Mszana
Górnik Boguszowice
2:2
MKS Czerwionka
Górnik Radlin
8:1
Dąb Dębieńsko
Pierwszy Chwałowice
1:1
Unia Książenice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
3:0
Jedność Rogoźna
MKS Czerwionka
5:0
Polonia Niewiadom
Wicher Wilchwy
2:1
LKS Baranowice
Unia Książenice
3:1
Płomień Polomia
Dąb Dębieńsko
1:4
MKS 32 Radziejów
Płomień Ochojec
3:2
Sygnały Gotartowice
Start Mszana
1:0
Pierwszy Chwałowice
MKS Żory
1:2
Górnik Radlin
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:1
Górnik Boguszowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
0:8
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
MKS 32 Radziejów
3:0
Górnik Radlin
Górnik Boguszowice
0:0
Zryw Bzie
Pierwszy Chwałowice
3:0
Wicher Wilchwy
Jedność Rogoźna
0:4
Dąb Dębieńsko
Płomień Polomia
1:0
Start Mszana
Sygnały Gotartowice
1:4
Unia Książenice
Płomień Ochojec
2:1
MKS Żory
LKS Baranowice
2:1
MKS Czerwionka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Radlin
12:0
Jedność Rogoźna
MKS Żory
1:1
MKS 32 Radziejów
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
4:0
LKS Baranowice
Zryw Bzie
3:0
Polonia Niewiadom
MKS Czerwionka
2:0
Pierwszy Chwałowice
Wicher Wilchwy
1:4
Płomień Polomia
Unia Książenice
0:0
Płomień Ochojec
Dąb Dębieńsko
3:9
Górnik Boguszowice
Start Mszana
2:1
Sygnały Gotartowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
4:2
Dąb Dębieńsko
Jedność Rogoźna
0:5
MKS 32 Radziejów
Górnik Boguszowice
4:2
Górnik Radlin
Pierwszy Chwałowice
3:0*
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Płomień Polomia
2:0
MKS Czerwionka
Unia Książenice
1:0
MKS Żory
Sygnały Gotartowice
2:0
Wicher Wilchwy
Płomień Ochojec
1:3
Start Mszana
LKS Baranowice
1:0
Zryw Bzie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
1:0
Pierwszy Chwałowice
MKS Czerwionka
6:0
Sygnały Gotartowice
Wicher Wilchwy
3:4
Płomień Ochojec
Dąb Dębieńsko
1:4
LKS Baranowice
MKS 32 Radziejów
2:2
Górnik Boguszowice
Górnik Radlin
6:0
Polonia Niewiadom
Start Mszana
0:7
Unia Książenice
MKS Żory
7:0
Jedność Rogoźna
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
6:1
Płomień Polomia
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
1:5
MKS 32 Radziejów
Górnik Boguszowice
3:2
Jedność Rogoźna
Pierwszy Chwałowice
9:0
Dąb Dębieńsko
Płomień Polomia
0:3*
Zryw Bzie
Unia Książenice
3:0*
Wicher Wilchwy
Sygnały Gotartowice
0:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Płomień Ochojec
1:0
MKS Czerwionka
LKS Baranowice
1:2
Górnik Radlin
Start Mszana
1:2
MKS Żory
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wilchwy
3:0*
Start Mszana
Jedność Rogoźna
1:4
Polonia Niewiadom
MKS 32 Radziejów
3:0
LKS Baranowice
Górnik Radlin
2:2
Pierwszy Chwałowice
MKS Żory
5:3
Górnik Boguszowice
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:1
Płomień Ochojec
Zryw Bzie
3:1
Sygnały Gotartowice
MKS Czerwionka
4:4
Unia Książenice
Dąb Dębieńsko
0:3*
Płomień Polomia
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
2:9
Górnik Boguszowice
Wicher Wilchwy
6:5
MKS Żory
Płomień Polomia
3:3
Górnik Radlin
Unia Książenice
1:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Sygnały Gotartowice
4:0
Dąb Dębieńsko
Płomień Ochojec
2:0
Zryw Bzie
LKS Baranowice
8:1
Jedność Rogoźna
Start Mszana
3:4
MKS Czerwionka
Pierwszy Chwałowice
1:5
MKS 32 Radziejów
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
4:1
Start Mszana
Zryw Bzie
1:1
Unia Książenice
MKS Czerwionka
1:0
Wicher Wilchwy
Jedność Rogoźna
2:0
Pierwszy Chwałowice
Dąb Dębieńsko
0:4
Płomień Ochojec
MKS 32 Radziejów
3:1
Płomień Polomia
Górnik Boguszowice
4:3
LKS Baranowice
Górnik Radlin
4:3
Sygnały Gotartowice
MKS Żory
5:1
Polonia Niewiadom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości