Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS 32 Radziejów
4:1
Start Mszana
Górnik Radlin
2:1
Pierwszy Chwałowice
TKKF Jedność Grabownia
2:1
Polonia Niewiadom
Unia Książenice
2:2
Naprzód Rydułtowy 2008
Polonia Łaziska Rybnickie
4:1
Górnik Boguszowice
Dąb Dębieńsko
6:0
Płomień Ochojec
LKS Baranowice
0:3
Sygnały Gotartowice
LKS Rój
0:0
Wicher Wilchwy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Radlin
1:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Polonia Niewiadom
3:2
Dąb Dębieńsko
Wicher Wilchwy
1:1
MKS 32 Radziejów
Sygnały Gotartowice
4:1
LKS Rój
Naprzód Rydułtowy 2008
6:0
TKKF Jedność Grabownia
Górnik Boguszowice
2:2
LKS Baranowice
Start Mszana
0:3*
Unia Książenice
Pierwszy Chwałowice
0:2
Płomień Ochojec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Książenice
3:4
Wicher Wilchwy
Polonia Łaziska Rybnickie
2:0
Pierwszy Chwałowice
Dąb Dębieńsko
2:3
Naprzód Rydułtowy 2008
MKS 32 Radziejów
3:3
Sygnały Gotartowice
Płomień Ochojec
4:0
Polonia Niewiadom
LKS Baranowice
2:1
Górnik Radlin
TKKF Jedność Grabownia
0:1
Start Mszana
LKS Rój
2:2
Górnik Boguszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Rydułtowy 2008
2:1
Płomień Ochojec
Górnik Boguszowice
3:3
MKS 32 Radziejów
Górnik Radlin
1:2
LKS Rój
Start Mszana
2:3
Dąb Dębieńsko
Pierwszy Chwałowice
2:5
Polonia Niewiadom
Wicher Wilchwy
4:1
TKKF Jedność Grabownia
Sygnały Gotartowice
2:0
Unia Książenice
Polonia Łaziska Rybnickie
4:1
LKS Baranowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rój
1:2
Polonia Łaziska Rybnickie
Polonia Niewiadom
2:0
Naprzód Rydułtowy 2008
Unia Książenice
3:3
Górnik Boguszowice
MKS 32 Radziejów
5:2
Górnik Radlin
TKKF Jedność Grabownia
2:4
Sygnały Gotartowice
Dąb Dębieńsko
2:1
Wicher Wilchwy
Płomień Ochojec
3:2
Start Mszana
LKS Baranowice
5:3
Pierwszy Chwałowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wilchwy
2:1
Płomień Ochojec
Dąb Dębieńsko
4:2
Sygnały Gotartowice
Górnik Boguszowice
7:0
TKKF Jedność Grabownia
Górnik Radlin
1:0
Unia Książenice
Start Mszana
1:1
Polonia Niewiadom
Pierwszy Chwałowice
1:1
Naprzód Rydułtowy 2008
Polonia Łaziska Rybnickie
1:1
MKS 32 Radziejów
LKS Baranowice
3:2
LKS Rój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
4:2
Wicher Wilchwy
MKS 32 Radziejów
3:0
LKS Baranowice
Naprzód Rydułtowy 2008
2:2
Start Mszana
TKKF Jedność Grabownia
3:0
Górnik Radlin
LKS Rój
1:4
Pierwszy Chwałowice
Unia Książenice
0:2
Polonia Łaziska Rybnickie
Dąb Dębieńsko
2:2
Górnik Boguszowice
Płomień Ochojec
1:0
Sygnały Gotartowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wilchwy
1:2
Naprzód Rydułtowy 2008
Górnik Boguszowice
1:0
Płomień Ochojec
Górnik Radlin
3:1
Dąb Dębieńsko
LKS Rój
0:3
MKS 32 Radziejów
Pierwszy Chwałowice
5:1
Start Mszana
Sygnały Gotartowice
2:1
Polonia Niewiadom
Polonia Łaziska Rybnickie
2:0
TKKF Jedność Grabownia
LKS Baranowice
2:4
Unia Książenice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
2:5
Górnik Boguszowice
MKS 32 Radziejów
1:1
Pierwszy Chwałowice
Naprzód Rydułtowy 2008
2:0
Sygnały Gotartowice
TKKF Jedność Grabownia
1:4
LKS Baranowice
Start Mszana
5:0
Wicher Wilchwy
Unia Książenice
9:2
LKS Rój
Dąb Dębieńsko
2:3
Polonia Łaziska Rybnickie
Płomień Ochojec
3:0
Górnik Radlin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS 32 Radziejów
4:1
Unia Książenice
Górnik Boguszowice
1:1
Naprzód Rydułtowy 2008
Górnik Radlin
5:3
Polonia Niewiadom
Pierwszy Chwałowice
2:5
Wicher Wilchwy
Sygnały Gotartowice
3:0
Start Mszana
Polonia Łaziska Rybnickie
4:1
Płomień Ochojec
LKS Baranowice
0:0
Dąb Dębieńsko
LKS Rój
0:2
TKKF Jedność Grabownia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
3:2
Polonia Łaziska Rybnickie
Wicher Wilchwy
5:2
Sygnały Gotartowice
TKKF Jedność Grabownia
1:4
MKS 32 Radziejów
Start Mszana
1:2
Górnik Boguszowice
Naprzód Rydułtowy 2008
3:2
Górnik Radlin
Unia Książenice
3:2
Pierwszy Chwałowice
Dąb Dębieńsko
5:0
LKS Rój
Płomień Ochojec
1:0
LKS Baranowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS 32 Radziejów
3:0
Dąb Dębieńsko
Górnik Boguszowice
3:3
Wicher Wilchwy
Górnik Radlin
2:0
Start Mszana
Pierwszy Chwałowice
0:0
Sygnały Gotartowice
Unia Książenice
5:2
TKKF Jedność Grabownia
Polonia Łaziska Rybnickie
2:1
Naprzód Rydułtowy 2008
LKS Baranowice
6:3
Polonia Niewiadom
LKS Rój
2:1
Płomień Ochojec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
2:3
LKS Rój
Wicher Wilchwy
5:3
Górnik Radlin
Naprzód Rydułtowy 2008
3:1
LKS Baranowice
TKKF Jedność Grabownia
3:3
Pierwszy Chwałowice
Start Mszana
2:0
Polonia Łaziska Rybnickie
Sygnały Gotartowice
0:0
Górnik Boguszowice
Dąb Dębieńsko
1:4
Unia Książenice
Płomień Ochojec
3:1
MKS 32 Radziejów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rój
0:3
Naprzód Rydułtowy 2008
Unia Książenice
3:2
Płomień Ochojec
Polonia Łaziska Rybnickie
2:0
Wicher Wilchwy
MKS 32 Radziejów
5:3
Polonia Niewiadom
Górnik Radlin
2:0
Sygnały Gotartowice
TKKF Jedność Grabownia
1:1
Dąb Dębieńsko
Pierwszy Chwałowice
0:1
Górnik Boguszowice
LKS Baranowice
3:2
Start Mszana
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
3:5
Unia Książenice
Sygnały Gotartowice
2:0
Polonia Łaziska Rybnickie
Dąb Dębieńsko
2:0
Pierwszy Chwałowice
Naprzód Rydułtowy 2008
2:1
MKS 32 Radziejów
Górnik Boguszowice
6:1
Górnik Radlin
Start Mszana
2:4
LKS Rój
Wicher Wilchwy
0:2
LKS Baranowice
Płomień Ochojec
5:1
TKKF Jedność Grabownia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pierwszy Chwałowice
1:1
Górnik Radlin
Górnik Boguszowice
1:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Sygnały Gotartowice
1:0
LKS Baranowice
Wicher Wilchwy
2:2
LKS Rój
Start Mszana
0:2
MKS 32 Radziejów
Naprzód Rydułtowy 2008
1:1
Unia Książenice
Polonia Niewiadom
2:0
TKKF Jedność Grabownia
Płomień Ochojec
5:3
Dąb Dębieńsko
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS 32 Radziejów
5:1
Wicher Wilchwy
TKKF Jedność Grabownia
2:4
Naprzód Rydułtowy 2008
LKS Rój
1:3
Sygnały Gotartowice
Unia Książenice
5:3
Start Mszana
Polonia Łaziska Rybnickie
1:1
Górnik Radlin
Dąb Dębieńsko
1:1
Polonia Niewiadom
Płomień Ochojec
2:2
Pierwszy Chwałowice
LKS Baranowice
6:3
Górnik Boguszowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
0:0
Płomień Ochojec
Wicher Wilchwy
3:1
Unia Książenice
Naprzód Rydułtowy 2008
1:0
Dąb Dębieńsko
Górnik Boguszowice
4:2
LKS Rój
Górnik Radlin
1:1
LKS Baranowice
Start Mszana
2:0
TKKF Jedność Grabownia
Pierwszy Chwałowice
3:3
Polonia Łaziska Rybnickie
Sygnały Gotartowice
1:1
MKS 32 Radziejów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
1:3
Pierwszy Chwałowice
Dąb Dębieńsko
2:0
Start Mszana
TKKF Jedność Grabownia
3:2
Wicher Wilchwy
LKS Rój
0:0
Górnik Radlin
Unia Książenice
4:0
Sygnały Gotartowice
MKS 32 Radziejów
1:3
Górnik Boguszowice
Płomień Ochojec
2:1
Naprzód Rydułtowy 2008
LKS Baranowice
1:3
Polonia Łaziska Rybnickie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wilchwy
0:1
Dąb Dębieńsko
Sygnały Gotartowice
2:2
TKKF Jedność Grabownia
Polonia Łaziska Rybnickie
4:0
LKS Rój
Górnik Boguszowice
3:1
Unia Książenice
Górnik Radlin
1:2
MKS 32 Radziejów
Start Mszana
0:1
Płomień Ochojec
Pierwszy Chwałowice
5:2
LKS Baranowice
Naprzód Rydułtowy 2008
0:0
Polonia Niewiadom
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Rydułtowy 2008
4:2
Pierwszy Chwałowice
Polonia Niewiadom
2:1
Start Mszana
Unia Książenice
3:0
Górnik Radlin
Dąb Dębieńsko
2:2
Sygnały Gotartowice
MKS 32 Radziejów
3:7
Polonia Łaziska Rybnickie
Płomień Ochojec
6:1
Wicher Wilchwy
TKKF Jedność Grabownia
2:2
Górnik Boguszowice
LKS Rój
1:1
LKS Baranowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wilchwy
1:0
Polonia Niewiadom
Sygnały Gotartowice
2:3
Płomień Ochojec
Polonia Łaziska Rybnickie
3:2
Unia Książenice
LKS Baranowice
0:4
MKS 32 Radziejów
Górnik Boguszowice
3:0
Dąb Dębieńsko
Górnik Radlin
3:1
TKKF Jedność Grabownia
Start Mszana
5:1
Naprzód Rydułtowy 2008
Pierwszy Chwałowice
2:2
LKS Rój
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
0:1
Sygnały Gotartowice
Unia Książenice
4:4
LKS Baranowice
Dąb Dębieńsko
2:0
Górnik Radlin
MKS 32 Radziejów
1:2
LKS Rój
Naprzód Rydułtowy 2008
3:0
Wicher Wilchwy
TKKF Jedność Grabownia
1:3
Polonia Łaziska Rybnickie
Start Mszana
6:3
Pierwszy Chwałowice
Płomień Ochojec
1:2
Górnik Boguszowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wilchwy
0:3
Start Mszana
Polonia Łaziska Rybnickie
4:0
Dąb Dębieńsko
Górnik Boguszowice
3:2
Polonia Niewiadom
Górnik Radlin
3:1
Płomień Ochojec
Pierwszy Chwałowice
5:1
MKS 32 Radziejów
Sygnały Gotartowice
1:2
Naprzód Rydułtowy 2008
LKS Baranowice
3:1
TKKF Jedność Grabownia
LKS Rój
6:3
Unia Książenice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
1:6
Górnik Radlin
TKKF Jedność Grabownia
3:3
LKS Rój
Start Mszana
2:1
Sygnały Gotartowice
Naprzód Rydułtowy 2008
4:0
Górnik Boguszowice
Wicher Wilchwy
0:6
Pierwszy Chwałowice
Unia Książenice
5:2
MKS 32 Radziejów
Dąb Dębieńsko
5:0
LKS Baranowice
Płomień Ochojec
2:4
Polonia Łaziska Rybnickie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnały Gotartowice
4:1
Wicher Wilchwy
MKS 32 Radziejów
5:1
TKKF Jedność Grabownia
Górnik Boguszowice
2:2
Start Mszana
Górnik Radlin
1:1
Naprzód Rydułtowy 2008
LKS Rój
5:2
Dąb Dębieńsko
Pierwszy Chwałowice
1:0
Unia Książenice
Polonia Łaziska Rybnickie
6:0
Polonia Niewiadom
LKS Baranowice
3:1
Płomień Ochojec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
1:3
LKS Baranowice
Wicher Wilchwy
0:1
Górnik Boguszowice
Sygnały Gotartowice
1:4
Pierwszy Chwałowice
Dąb Dębieńsko
1:1
MKS 32 Radziejów
Naprzód Rydułtowy 2008
1:4
Polonia Łaziska Rybnickie
Płomień Ochojec
0:0
LKS Rój
TKKF Jedność Grabownia
1:4
Unia Książenice
Start Mszana
1:3
Górnik Radlin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Książenice
1:4
Dąb Dębieńsko
Polonia Łaziska Rybnickie
2:0
Start Mszana
Górnik Boguszowice
1:0
Sygnały Gotartowice
Górnik Radlin
0:1
Wicher Wilchwy
LKS Rój
5:2
Polonia Niewiadom
Pierwszy Chwałowice
10:0
TKKF Jedność Grabownia
MKS 32 Radziejów
3:0
Płomień Ochojec
LKS Baranowice
0:1
Naprzód Rydułtowy 2008
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
5:2
MKS 32 Radziejów
Wicher Wilchwy
0:3*
Polonia Łaziska Rybnickie
Sygnały Gotartowice
0:1
Górnik Radlin
Dąb Dębieńsko
2:1
TKKF Jedność Grabownia
Naprzód Rydułtowy 2008
0:0
LKS Rój
Płomień Ochojec
2:3
Unia Książenice
Górnik Boguszowice
0:4
Pierwszy Chwałowice
Start Mszana
6:3
LKS Baranowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Książenice
3:4
Polonia Niewiadom
Polonia Łaziska Rybnickie
5:0
Sygnały Gotartowice
MKS 32 Radziejów
2:0
Naprzód Rydułtowy 2008
LKS Baranowice
1:3
Wicher Wilchwy
Górnik Radlin
7:4
Górnik Boguszowice
TKKF Jedność Grabownia
1:7
Płomień Ochojec
LKS Rój
1:2
Start Mszana
Pierwszy Chwałowice
2:1
Dąb Dębieńsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości