zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałęcice
Pauza
Piast Leszczyny
0:5
KS Kleszczów
Forteca II Świerklany
3:3
KS II 27 Gołkowice
LKS Skrbeńsko
7:2
KS II Szczerbice
Ruch Stanowice
4:2
KS II Decor Bełk
Gwiazda II Skrzyszów
1:5
Granica II Ruptawa
GKS II 1962 Jastrzębie
24:0
Dąb II Dębieńsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
Pauza
Ruch Stanowice
5:1
Sokół Chwałęcice
KS Kleszczów
0:6
Gwiazda II Skrzyszów
KS II Szczerbice
2:3
Piast Leszczyny
KS II 27 Gołkowice
1:5
GKS II 1962 Jastrzębie
KS II Decor Bełk
0:2
Dąb II Dębieńsko
Granica II Ruptawa
5:1
Forteca II Świerklany
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Leszczyny
Pauza
Dąb II Dębieńsko
0:4
KS II 27 Gołkowice
Forteca II Świerklany
2:2
KS Kleszczów
LKS Skrbeńsko
3:5
Ruch Stanowice
Sokół Chwałęcice
0:3
KS II Decor Bełk
Gwiazda II Skrzyszów
5:4
KS II Szczerbice
GKS II 1962 Jastrzębie
2:1
Granica II Ruptawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Skrzyszów
Pauza
KS Kleszczów
3:4
GKS II 1962 Jastrzębie
Ruch Stanowice
4:4
Piast Leszczyny
Sokół Chwałęcice
0:6
LKS Skrbeńsko
KS II Szczerbice
1:5
Forteca II Świerklany
KS II Decor Bełk
0:1
KS II 27 Gołkowice
Granica II Ruptawa
8:1
Dąb II Dębieńsko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Forteca II Świerklany
Pauza
LKS Skrbeńsko
6:1
KS II Decor Bełk
GKS II 1962 Jastrzębie
5:1
KS II Szczerbice
Piast Leszczyny
0:3*
Sokół Chwałęcice
Dąb II Dębieńsko
1:1
KS Kleszczów
KS II 27 Gołkowice
3:2
Granica II Ruptawa
Gwiazda II Skrzyszów
4:3
Ruch Stanowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II 1962 Jastrzębie
Pauza
Ruch Stanowice
3:5
Forteca II Świerklany
KS II Szczerbice
5:3
Dąb II Dębieńsko
LKS Skrbeńsko
2:1
Piast Leszczyny
Sokół Chwałęcice
0:9
Gwiazda II Skrzyszów
KS Kleszczów
2:8
KS II 27 Gołkowice
KS II Decor Bełk
2:9
Granica II Ruptawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb II Dębieńsko
Pauza
Forteca II Świerklany
7:2
Sokół Chwałęcice
Piast Leszczyny
5:1
KS II Decor Bełk
KS II 27 Gołkowice
3:2
KS II Szczerbice
Gwiazda II Skrzyszów
2:1
LKS Skrbeńsko
Granica II Ruptawa
9:3
KS Kleszczów
GKS II 1962 Jastrzębie
3:0*
Ruch Stanowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II 27 Gołkowice
Pauza
LKS Skrbeńsko
2:2
Forteca II Świerklany
Piast Leszczyny
1:4
Gwiazda II Skrzyszów
KS II Szczerbice
4:2
Granica II Ruptawa
Ruch Stanowice
8:1
Dąb II Dębieńsko
Sokół Chwałęcice
0:5
GKS II 1962 Jastrzębie
KS II Decor Bełk
0:8
KS Kleszczów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica II Ruptawa
Pauza
KS Kleszczów
4:3
KS II Szczerbice
Dąb II Dębieńsko
4:2
Sokół Chwałęcice
KS II 27 Gołkowice
0:0
Ruch Stanowice
Gwiazda II Skrzyszów
3:1
KS II Decor Bełk
Forteca II Świerklany
7:2
Piast Leszczyny
GKS II 1962 Jastrzębie
2:2
LKS Skrbeńsko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kleszczów
Pauza
Piast Leszczyny
1:7
GKS II 1962 Jastrzębie
LKS Skrbeńsko
4:1
Dąb II Dębieńsko
Ruch Stanowice
3:6
Granica II Ruptawa
Sokół Chwałęcice
1:11
KS II 27 Gołkowice
KS II Decor Bełk
5:3
KS II Szczerbice
Gwiazda II Skrzyszów
2:0
Forteca II Świerklany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Szczerbice
Pauza
KS Kleszczów
3:4
Ruch Stanowice
Dąb II Dębieńsko
3:0
Piast Leszczyny
KS II 27 Gołkowice
4:1
LKS Skrbeńsko
Forteca II Świerklany
9:0
KS II Decor Bełk
Granica II Ruptawa
13:1
Sokół Chwałęcice
GKS II 1962 Jastrzębie
3:1
Gwiazda II Skrzyszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Decor Bełk
Pauza
Forteca II Świerklany
1:1
GKS II 1962 Jastrzębie
LKS Skrbeńsko
3:2
Granica II Ruptawa
Ruch Stanowice
6:4
KS II Szczerbice
Sokół Chwałęcice
1:3
KS Kleszczów
Piast Leszczyny
2:3
KS II 27 Gołkowice
Gwiazda II Skrzyszów
6:1
Dąb II Dębieńsko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Stanowice
Pauza
Dąb II Dębieńsko
3:2
Forteca II Świerklany
KS Kleszczów
1:0
LKS Skrbeńsko
KS II Szczerbice
4:2
Sokół Chwałęcice
KS II 27 Gołkowice
4:0
Gwiazda II Skrzyszów
Granica II Ruptawa
4:0
Piast Leszczyny
GKS II 1962 Jastrzębie
11:0
KS II Decor Bełk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałęcice
Pauza
Dąb II Dębieńsko
0:0
GKS II 1962 Jastrzębie
KS II 27 Gołkowice
1:2
Forteca II Świerklany
Granica II Ruptawa
5:0
Gwiazda II Skrzyszów
KS Kleszczów
5:5
Piast Leszczyny
KS II Szczerbice
2:9
LKS Skrbeńsko
KS II Decor Bełk
0:3*
Ruch Stanowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałęcice
1:3
Ruch Stanowice
Piast Leszczyny
4:2
KS II Szczerbice
Dąb II Dębieńsko
6:0
KS II Decor Bełk
GKS II 1962 Jastrzębie
5:0
KS II 27 Gołkowice
LKS Skrbeńsko
4:0
KS Świerklany I
Gwiazda II Skrzyszów
3:3
KS Kleszczów
Forteca II Świerklany
0:3*
Granica II Ruptawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Stanowice
0:0
LKS Skrbeńsko
Piast Leszczyny
2:1
KS Świerklany I
KS Kleszczów
1:1
Forteca II Świerklany
KS II Szczerbice
2:6
Gwiazda II Skrzyszów
KS II 27 Gołkowice
3:1
Dąb II Dębieńsko
KS II Decor Bełk
2:0
Sokół Chwałęcice
Granica II Ruptawa
2:1
GKS II 1962 Jastrzębie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb II Dębieńsko
0:11
Granica II Ruptawa
GKS II 1962 Jastrzębie
4:2
KS Kleszczów
KS II 27 Gołkowice
6:1
KS II Decor Bełk
Forteca II Świerklany
8:3
KS II Szczerbice
LKS Skrbeńsko
3:1
Sokół Chwałęcice
Piast Leszczyny
0:1
Ruch Stanowice
Gwiazda II Skrzyszów
1:1
KS Świerklany I
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Stanowice
5:3
Gwiazda II Skrzyszów
Sokół Chwałęcice
1:4
Piast Leszczyny
KS Kleszczów
3:1
Dąb II Dębieńsko
KS II Szczerbice
3:0*
GKS II 1962 Jastrzębie
KS II Decor Bełk
0:3
LKS Skrbeńsko
Forteca II Świerklany
0:3*
KS Świerklany I
Granica II Ruptawa
3:0
KS II 27 Gołkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Leszczyny
1:4
LKS Skrbeńsko
Dąb II Dębieńsko
0:2
KS II Szczerbice
KS II 27 Gołkowice
3:4
KS Kleszczów
Granica II Ruptawa
14:1
KS II Decor Bełk
Forteca II Świerklany
2:0
Ruch Stanowice
Gwiazda II Skrzyszów
6:3
Sokół Chwałęcice
GKS II 1962 Jastrzębie
12:3
KS Świerklany I
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Stanowice
0:1
GKS II 1962 Jastrzębie
Sokół Chwałęcice
0:4
Forteca II Świerklany
KS Kleszczów
1:8
Granica II Ruptawa
KS II Szczerbice
4:1
KS II 27 Gołkowice
KS II Decor Bełk
3:4
Piast Leszczyny
LKS Skrbeńsko
3:1
Gwiazda II Skrzyszów
Dąb II Dębieńsko
1:0
KS Świerklany I
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kleszczów
1:6
KS II Decor Bełk
Dąb II Dębieńsko
0:2
Ruch Stanowice
Granica II Ruptawa
8:2
KS II Szczerbice
GKS II 1962 Jastrzębie
16:0
Sokół Chwałęcice
Forteca II Świerklany
1:2
LKS Skrbeńsko
KS II 27 Gołkowice
11:1
KS Świerklany I
Gwiazda II Skrzyszów
1:0
Piast Leszczyny
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Stanowice
3:0*
KS II 27 Gołkowice
Sokół Chwałęcice
1:3
Dąb II Dębieńsko
Piast Leszczyny
1:5
Forteca II Świerklany
KS II Szczerbice
3:0*
KS Kleszczów
KS II Decor Bełk
2:0
Gwiazda II Skrzyszów
LKS Skrbeńsko
3:0
GKS II 1962 Jastrzębie
Granica II Ruptawa
0:3*
KS Świerklany I
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kleszczów
2:5
KS Świerklany I
Dąb II Dębieńsko
1:1
LKS Skrbeńsko
KS II Szczerbice
6:5
KS II Decor Bełk
Forteca II Świerklany
3:1
Gwiazda II Skrzyszów
Granica II Ruptawa
5:2
Ruch Stanowice
GKS II 1962 Jastrzębie
11:0
Piast Leszczyny
KS II 27 Gołkowice
8:1
Sokół Chwałęcice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Stanowice
5:3
KS Kleszczów
Sokół Chwałęcice
0:8
Granica II Ruptawa
Piast Leszczyny
6:0
Dąb II Dębieńsko
KS II Decor Bełk
0:7
Forteca II Świerklany
LKS Skrbeńsko
0:2
KS II 27 Gołkowice
KS II Szczerbice
2:3
KS Świerklany I
Gwiazda II Skrzyszów
1:4
GKS II 1962 Jastrzębie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kleszczów
5:4
Sokół Chwałęcice
Dąb II Dębieńsko
5:1
Gwiazda II Skrzyszów
KS II Szczerbice
0:6
Ruch Stanowice
KS II 27 Gołkowice
4:1
Piast Leszczyny
KS II Decor Bełk
1:7
KS Świerklany I
Granica II Ruptawa
3:3
LKS Skrbeńsko
GKS II 1962 Jastrzębie
2:0
Forteca II Świerklany
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
3:0
KS Kleszczów
Ruch Stanowice
2:0
KS Świerklany I
Sokół Chwałęcice
3:2
KS II Szczerbice
Piast Leszczyny
2:5
Granica II Ruptawa
KS II Decor Bełk
0:6
GKS II 1962 Jastrzębie
Gwiazda II Skrzyszów
1:2
KS II 27 Gołkowice
Forteca II Świerklany
3:0
Dąb II Dębieńsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości