Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TKKF Sokół Chwałęcice
Pauza
Polaris Żory
0:2
LKS Skrbeńsko
KS Kleszczów
4:2
MKS II Czerwionka
Rymer II Rybnik
4:1
LKS Rój
MKS II 32 Radziejów
0:4
Zryw Bzie
Inter II Krostoszowice
3:8
LKS Zwonowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II 32 Radziejów
Pauza
LKS Skrbeńsko
5:1
TKKF Sokół Chwałęcice
KS Kleszczów
6:1
Inter II Krostoszowice
Zryw Bzie
2:1
Rymer II Rybnik
LKS Zwonowice
3:5
Polaris Żory
MKS II Czerwionka
4:1
LKS Rój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer II Rybnik
Pauza
Polaris Żory
4:1
KS Kleszczów
LKS Rój
4:1
Zryw Bzie
MKS II 32 Radziejów
1:4
LKS Skrbeńsko
TKKF Sokół Chwałęcice
0:8
LKS Zwonowice
Inter II Krostoszowice
0:6
MKS II Czerwionka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Rój
LKS Skrbeńsko
1:2
Rymer II Rybnik
KS Kleszczów
5:1
TKKF Sokół Chwałęcice
LKS Zwonowice
1:1
MKS II 32 Radziejów
MKS II Czerwionka
2:2
Zryw Bzie
Inter II Krostoszowice
4:3
Polaris Żory
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
Pauza
Polaris Żory
5:0
MKS II Czerwionka
LKS Rój
3:3
LKS Skrbeńsko
TKKF Sokół Chwałęcice
6:4
Inter II Krostoszowice
MKS II 32 Radziejów
0:3
KS Kleszczów
Rymer II Rybnik
5:4
LKS Zwonowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Czerwionka
Pauza
Polaris Żory
5:0
TKKF Sokół Chwałęcice
LKS Zwonowice
7:4
LKS Rój
KS Kleszczów
8:1
Rymer II Rybnik
Inter II Krostoszowice
1:2
MKS II 32 Radziejów
LKS Skrbeńsko
7:3
Zryw Bzie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
Pauza
Zryw Bzie
1:2
LKS Zwonowice
LKS Rój
4:3
KS Kleszczów
MKS II 32 Radziejów
3:7
Polaris Żory
TKKF Sokół Chwałęcice
0:7
MKS II Czerwionka
Rymer II Rybnik
13:0
Inter II Krostoszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
2:5
Rymer II Rybnik
LKS Zwonowice
Pauza
KS Kleszczów
2:1
Zryw Bzie
TKKF Sokół Chwałęcice
1:6
MKS II 32 Radziejów
MKS II Czerwionka
1:2
LKS Skrbeńsko
Inter II Krostoszowice
2:4
LKS Rój
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Kleszczów
Zryw Bzie
6:3
Inter II Krostoszowice
LKS Skrbeńsko
1:0
LKS Zwonowice
LKS Rój
6:3
Polaris Żory
MKS II 32 Radziejów
0:3
MKS II Czerwionka
Rymer II Rybnik
8:0
TKKF Sokół Chwałęcice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter II Krostoszowice
Pauza
Polaris Żory
7:1
Zryw Bzie
KS Kleszczów
3:2
LKS Skrbeńsko
MKS II 32 Radziejów
0:3
Rymer II Rybnik
TKKF Sokół Chwałęcice
1:7
LKS Rój
MKS II Czerwionka
5:0
LKS Zwonowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polaris Żory
Zryw Bzie
4:2
TKKF Sokół Chwałęcice
LKS Skrbeńsko
7:1
Inter II Krostoszowice
LKS Zwonowice
1:6
KS Kleszczów
LKS Rój
4:2
MKS II 32 Radziejów
Rymer II Rybnik
3:2
MKS II Czerwionka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
TKKF Sokół Chwałęcice
Zryw Bzie
- : -
MKS II 32 Radziejów
LKS Skrbeńsko
- : -
Polaris Żory
LKS Zwonowice
- : -
Inter II Krostoszowice
LKS Rój
- : -
Rymer II Rybnik
MKS II Czerwionka
- : -
KS Kleszczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II 32 Radziejów
Pauza
Polaris Żory
- : -
LKS Zwonowice
LKS Rój
- : -
MKS II Czerwionka
TKKF Sokół Chwałęcice
- : -
LKS Skrbeńsko
Rymer II Rybnik
- : -
Zryw Bzie
Inter II Krostoszowice
- : -
KS Kleszczów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Rój
Zryw Bzie
- : -
MKS II Czerwionka
Polaris Żory
- : -
Inter II Krostoszowice
MKS II 32 Radziejów
- : -
LKS Zwonowice
TKKF Sokół Chwałęcice
- : -
KS Kleszczów
Rymer II Rybnik
- : -
LKS Skrbeńsko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rój
Pauza
Zryw Bzie
- : -
MKS II Czerwionka
Polaris Żory
- : -
Inter II Krostoszowice
MKS II 32 Radziejów
- : -
LKS Zwonowice
TKKF Sokół Chwałęcice
- : -
KS Kleszczów
Rymer II Rybnik
- : -
LKS Skrbeńsko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zryw Bzie
LKS Skrbeńsko
- : -
LKS Rój
LKS Zwonowice
- : -
Rymer II Rybnik
KS Kleszczów
- : -
MKS II 32 Radziejów
MKS II Czerwionka
- : -
Polaris Żory
Inter II Krostoszowice
- : -
TKKF Sokół Chwałęcice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MKS II Czerwionka
Zryw Bzie
- : -
LKS Skrbeńsko
LKS Rój
- : -
LKS Zwonowice
MKS II 32 Radziejów
- : -
Inter II Krostoszowice
TKKF Sokół Chwałęcice
- : -
Polaris Żory
Rymer II Rybnik
- : -
KS Kleszczów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
Pauza
Polaris Żory
- : -
MKS II 32 Radziejów
LKS Zwonowice
- : -
Zryw Bzie
KS Kleszczów
- : -
LKS Rój
MKS II Czerwionka
- : -
TKKF Sokół Chwałęcice
Inter II Krostoszowice
- : -
Rymer II Rybnik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Zwonowice
Zryw Bzie
- : -
KS Kleszczów
LKS Skrbeńsko
- : -
MKS II Czerwionka
LKS Rój
- : -
Inter II Krostoszowice
MKS II 32 Radziejów
- : -
TKKF Sokół Chwałęcice
Rymer II Rybnik
- : -
Polaris Żory
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zwonowice
- : -
LKS Skrbeńsko
KS Kleszczów
Pauza
Polaris Żory
- : -
LKS Rój
TKKF Sokół Chwałęcice
- : -
Rymer II Rybnik
MKS II Czerwionka
- : -
MKS II 32 Radziejów
Inter II Krostoszowice
- : -
Zryw Bzie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Inter II Krostoszowice
Zryw Bzie
- : -
Polaris Żory
LKS Skrbeńsko
- : -
KS Kleszczów
LKS Zwonowice
- : -
MKS II Czerwionka
LKS Rój
- : -
TKKF Sokół Chwałęcice
Rymer II Rybnik
- : -
MKS II 32 Radziejów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
Pauza
KS Kleszczów
- : -
LKS Zwonowice
MKS II 32 Radziejów
- : -
LKS Rój
TKKF Sokół Chwałęcice
- : -
Zryw Bzie
MKS II Czerwionka
- : -
Rymer II Rybnik
Inter II Krostoszowice
- : -
LKS Skrbeńsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości