Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
3:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Akademia Młodych Mistrzów RAPID
1:0
Zameczek Czernica
RKP ROW Rybnik
1:2
Górnik Zabrze SSA
KS II Szczerbice
0:3
Górnik Radlin 2008
Orzeł Mokre
0:0
Forteca Świerklany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
2:0
Zameczek Czernica
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:4
Górnik Radlin 2008
Akademia Młodych Mistrzów RAPID
0:1
Górnik Zabrze SSA
RKP ROW Rybnik
1:3
Orzeł Mokre
KS II Szczerbice
1:5
Forteca Świerklany
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
2:2
Górnik Radlin 2008
Zameczek Czernica
0:2
Górnik Zabrze SSA
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:1
Forteca Świerklany
Akademia Młodych Mistrzów RAPID
2:2
Orzeł Mokre
KS II Szczerbice
0:5
RKP ROW Rybnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
0:0
Górnik Zabrze SSA
Zameczek Czernica
0:6
Orzeł Mokre
Górnik Radlin 2008
1:0
Forteca Świerklany
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:5
RKP ROW Rybnik
Akademia Młodych Mistrzów RAPID
3:0
KS II Szczerbice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
2:0
Forteca Świerklany
Górnik Zabrze SSA
1:1
Orzeł Mokre
Zameczek Czernica
2:1
KS II Szczerbice
Górnik Radlin 2008
1:2
RKP ROW Rybnik
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:2
Akademia Młodych Mistrzów RAPID
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
4:2
Orzeł Mokre
Forteca Świerklany
0:3
RKP ROW Rybnik
Górnik Zabrze SSA
10:0
KS II Szczerbice
Zameczek Czernica
0:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik Radlin 2008
0:1
Akademia Młodych Mistrzów RAPID
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
0:0
RKP ROW Rybnik
Orzeł Mokre
3:0
KS II Szczerbice
Forteca Świerklany
0:2
Akademia Młodych Mistrzów RAPID
Górnik Zabrze SSA
4:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik Radlin 2008
4:1
Zameczek Czernica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
2:0
KS II Szczerbice
RKP ROW Rybnik
3:0
Akademia Młodych Mistrzów RAPID
Orzeł Mokre
5:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Forteca Świerklany
3:0
Zameczek Czernica
Górnik Zabrze SSA
3:0
Górnik Radlin 2008
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
2:1
Akademia Młodych Mistrzów RAPID
KS II Szczerbice
2:4
Pniówek Pawłowice Śląskie
RKP ROW Rybnik
3:0
Zameczek Czernica
Orzeł Mokre
3:0
Górnik Radlin 2008
Forteca Świerklany
0:1
Górnik Zabrze SSA
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości