Zmiany na stanowisku dowodzenia w KLUBIE

Z przykrością informujemy, że po siedemnastoletniej (17) owocnej i pracowitej przygodzie na stanowisku PREZESA Klubu Sportowego 27 Gołkowice rezygnację złożył dotychczasowy Prezes Leszek Brzoza. Rezygnacja została przyjęta i pozytywnie rozpatrzona. Nie jestem w stanie ubrać w słowa jak bardzo jesteśmy my zawodnicy oraz kibice i członkowie zarządu wdzięczni Panu Leszkowi za poświęcony czas, pieniądze, za cierpliwość, mobilność, wyrozumiałość a także posiadane umiejętności i wiedzę. Decyzji Pana Leszka chyba nie trzeba uzasadniać i nie należy jej podważać. Nadmienić jednak należy, że decyzja była następstwem objęcia stanowiska wiceprezesa Podokręgu Rybnik oraz stanowiska członka zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach. Podziękowania należą się również dla rodziny Pana Leszka, która cierpliwie i wyrozumiale akceptowała jego wieczną nieobecność w mieszkaniu. Podsumowując nadmienić należy, że Pan Leszek zawsze będzie mile widziany na naszym objekcie w Gołkowicach, miejmy nadzieje, że nie zapomni o swoich zawodnikach oraz przyjaciołach a także, będzie równie częstym gościem co dotychczas.
Najbliższe wybory zarządu odbędą się w kwietniu 2017 roku. Do tego czasu stanowisko Prezesa objął dotychczasowy Wice Prezes Rajmund Halfar. Panu Rajmundowi życzymy wielu sukcesów oraz wyników, a także porównywalnej do Pana Leszka mobilności, dyspozycyjności i zaangażowania. Jeszcze raz Dziękujemy Panu Leszkowi i Gratulujemy Panu Rajmundowi objętej bardzo ważnej dla nas zawodników i członków zarządu funkcji.