Z III Ligowym GKS w Pucharze Polski

Podokręg Rybnik Śląskiego Związku Piłki Nożnej rozlosował pary drugiej rundy Pucharu Polski 2016/2017 na szczeblu podokręgu, która zostanie rozegrana 7 września. Zwycięstwo w tych rozgrywkach daje przepustkę do turnieju wojewódzkiego, którego triumfator zagra w "centralnym" Pucharze Polski 2017/2018.

Nasza Drużyna na własnym boisku podejmie III Ligowy GKS Jastrzębie-Zdrój. Przed trenerem oraz zawodnikami nie lada zadanie. Mecz nie będzie należał do tych łatwych ale jestem przekonany, że nasi piłkarze nie oddają punktów bez walki. Pewnym jest, że będzie to pojedynek w którym 12 przeciwnikiem zawodników Jastrzębia będzie niewątpliwie nasza murawa, która jest specyficznego rodzaju i stanu a na której zawodnicy III ligowej drużyny nie przywykli grywać. Miejmy nadzieję że zostanie to przez nas wykorzystane.

Poniżej przedstawiamy pełny zestaw par Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rybnik:

• KS 27 Gołkowice - GKS 1962 Jastrzębie
  • Gwiazda Skrzyszów - Granica Ruptawa