Wybrano nowego Prezesa Klubu "27" Gołkowice

W dniu 23.04.2017 w godzinach 15.00- 16.30 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Sportowego "27" Gołkowice, na którym omawiano problemy związane z składem zarządu, sytuacją finansową klubu, pozycją naszej drużyny w tabeli Ligi Okręgowej, zapleczem sportowym, a także mocno okrojoną kadrą zawodników. Jednym z gości honorowych był Zastępca Wójta Gminy Godów Tomasz Kasperuk, który omówił zaplanowane na czerwiec 2017 roku prace remontowe związane z wymianą murawy naszego obiektu, bieżnią, siłownią zewnętrzną, oraz boiskiem do siatkówki. Przypomnijmy, że Boisko nie tylko zostanie przesunięte, ale też „urośnie” na długość z obecnych 96 m do 105 m, a na szerokość z 52 m do 55 m. Plac gry otaczać będzie dwutorowa bieżnia. Z kolei od południa (wzdłuż drogi łączącej ulicę Wyzwolenia z ulicą Staszica) powstanie trybuna na 200 miejsc.

Najważniejszym punktem dzisiejszych obrad był niewątpliwie wybór nowego PREZESA. Uprzedni wieloletni Prezes Leszek Brzoza ustąpił ze stanowiska w wrześniu 2016 roku - od tego momentu jego obowiązki pełnił uprzedni Zastępca - Rajmund Halfar. W dniu dzisiejszym jednogłośną decyzją obecnych na zebraniu, Prezesem Został Rajmund Halfar. Wybrano również aż 7 członków zarządu.

Za obecność na dzisiejszym zebraniu dziękuję w imieniu nowo wybranego Prezesa oraz członków Zarządu.

W dniu 28.04.2017 roku na zebraniu nowo wybranego zarządu Klubu przydzielono jego członkom konkretne funkcje tj:

Prezes: Rajmund Halfar
Wiceprezes ds Gospodarczych: Lach Krystian