LKS Silesia Lubomia 3:0 KS "27" Gołkowice

LKS Silesia Lubomia 3:0 KS "27" Gołkowice

Szczegóły, kadra, formacje, kary oraz statystyki meczu są widoczne w zakładce "szczegóły meczu" w prawej kolumnie pod wynikiem meczu. Zapraszamy również do komentowania oraz wypowiadania się na temat meczu.

W dniu 14.08.2016 Nasza odmłodniona i z całkowicie zmienioną kadrą drużyna rozgrywająca swoje zawody w klasie okręgowej uległa gospodarzom z Lubomi. Goście pojechali w 14 osobowej kadrze na teren, gdzie według krążącej opinii z góry skazani byli na "pożarcie". Szybko jednak, kibice gospodarzy zostali sprowadzeni na ziemie, ponieważ młode wilki z Gołkowic nie położyły się przed gospodarzem zawodów a wręcz przeciwnie agresywnie i mądrze odpowiadali na ataki zawodników Lubomii. Przy kilku dogodnych podbramkowych sytuacjach, naszym chłopakom zabrakło zimnej krwi oraz odrobiny szczęścia. Pod koniec pierwszej połowy w 38 minucie gospodarze wykorzystali źle rozegrany stały fragment gry Gołkowian i po szybkiej kontrze wyszli na prowadzenie. W drugiej odsłonie meczu gospodarze spokojnie rozgrywali piłkę w środkowej strefie boiska kontrolując przebieg zawodów, jednocześnie czychając na błędy naszych zawodników. Cierpliwość przyniosła profit i po kilku błędach, powstałych w wyniku braku doświadczenia i tzw."cwaniactwa" boiskowego gospodarzom udało się podwyższyć wynik spotkania, które zakończyło się wynikiem 3:0. Zaznaczyć należy, że nasza drużyna choć młoda niedoświadczona i nieograna, zagrała na wysokim poziomie nie odstając od przeciwników. Potrafiła utrzymać się przy piłce, wymieniając wiele podań potrafiła stworzyć sobie dogodne podbramkowe sytuacje.
Przed trenerem Krzysztofem Wiernik i zawodnikami jeszcze wiele pracy meczy i błędów, z których trzeba wyciągać wnioski.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Roman Potysz napisał
    Zapraszam do komentowania oraz dyskusji !!!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości